شامال مۇنارى ئۈچۈن گىدراۋلىك 20 T ماس كېلىدىغان كەپشەرلەش ئايلانما ماشىنىسى
✧ كىرىش سۆز
1. گىدراۋلىك كەپشەرلەش ئايلانما ماشىنىلىرى ماي سىلىندىر ئارقىلىق تەڭشىلىنىپ، بىر قانچە يەككە تۇرۇبانى بىرلىكتە كەپشەرلەيدۇ.
2. ئارقا تەرەپنى كەپشەرلەش جەريانىدا سىمسىز قول كونترول قىلىش ئارقىلىق كەپشەرلەش ئايلانما سىستېمىسىنى يۇقىرى/تۆۋەن كۆتۈرۈش سىستېمىسى بىلەن ئورنىتىڭ.
3. يان تەرەپنى كەپشەرلەش ئۈچۈن توغرىسىغا تەڭشىگىلى بولىدىغان كەپشەرلەش ئايلانما ئۈسكۈنىلىرىمۇ بار.
4. كەپشەرلەش ئايلانما ماشىنىلىرىنى پەقەت بوش ئايلاندۇرۇش ئارقىلىقلا گىدراۋلىك دۇمكرات سىستېمىسى بىلەن ئورنىتىڭ.
5. ئۆزلۈكىدىن تەڭشەيدىغان كەپشەرلەش ئايلانما ماشىنىسى ياكى ئادەتتىكى كەپشەرلەش ئايلانما ماشىنىسى بىلەن بىرلىكتە ئىشلىتىش.
6. گىدرولىك كەپشەرلەش ئايلانما سىستېمىسى بار، سىمسىز قول بىلەن كونترول قىلىنىدىغان كەپشەرلەش ئايلانما سىستېمىسىنى ئورنىتىڭ.
✧ ئاساسلىق ئۆلچەم
| مودېل | FT-20T كەپشەرلەش رولىكى |
| يۈك سىغىمى | ئەڭ كۆپ بولغاندا 10 توننا*2 |
| تەڭشەش ئۇسۇلىنى | بولت تەڭشەش |
| گىدراۋلىك تەڭشەش | يۇقىرى/تۆۋەن |
| قاچا دىئامېتىرى | 500~3500mm |
| ماتور كۈچى | 2*1.1kw |
| ساياھەت يولى | قۇلۇپ بىلەن قولدا سەپەر قىلىش |
| رولىكلىق چاقلار | PU |
| رول چوڭلۇقى | Ø400*200mm |
| توك بېسىمى | 380V±10% 50Hz 3 باسقۇچلۇق |
| كونترول سىستېمىسى | سىمسىز قول قۇتىسى |
| رەڭ | خاسلاشتۇرۇلغان |
| كاپالەت | بىر يىل |
| گۇۋاھنامە | CE |
✧ ئالاھىدىلىك
1. ھەر ئىككى بۆلەكتە كۆپ ئۆلچەملىك تەڭشەش ئىقتىدارى بار.
2. تەڭشەش خىزمىتى تېخىمۇ جانلىق بولۇپ، ھەر خىل كەپشەرلەش ھالىتىگە تېخىمۇ ماسلىشالايدۇ.
3. گىدرولىك V شەكىللىك چاق مۇنارنىڭ ئوق يۆنىلىشىدە ھەرىكەتلىنىشىنى ئاسانلاشتۇرىدۇ.
4. نېپىز تام قېلىنلىقى ۋە چوڭ دىئامېتىرلىق تۇرۇبا ئىشلەپچىقىرىشنىڭ ئىش ئۈنۈمىنى زور دەرىجىدە ياخشىلىيالايدۇ.
5. گىدراۋلىك ماسلاشتۇرۇش ئايلانما ئۈسكۈنىسى 3D تەڭشىگىلى بولىدىغان ئايلانما ئۈسكۈنىدىن تەركىب تاپقان بولۇپ، ئۈنۈملۈك كونترول قىلىش ئىقتىدارىغا ئىگە گىدراۋلىك خىزمەت پونكىتى.
6. ئايلانما ئاساس كەپشەرلەنگەن تاختايدىن ياسالغان بولۇپ، ئۇزۇن مۇددەت ئىچىدە ئەگرىلىك يۈز بەرمەسلىكىگە كاپالەتلىك قىلىش ئۈچۈن تېخىمۇ كۈچلۈك.
7. روتاتسىيە ئاساسى ۋە بۇرغىلاش رولىكنىڭ ئېنىق ئايلىنىشىغا كاپالەتلىك قىلىش ئۈچۈن كىرگۈزۈلگەن جەريان.
✧ زاپاس زاپچاس ماركىسى
1. ئۆزگەرگۈچ چاستوتا قوزغاتقۇچ Danfoss / Schneider ماركىسىدىن.
2. ئايلىنىش ۋە يانتۇ يۆنىلىشلىك ماتورلار Invertek / ABB ماركىسى.
3. ئېلېكتر ئېلېمېنتلىرى Schneider ماركىسى.
بارلىق زاپاس زاپچاسلارنى ئاخىرقى ئىشلەتكۈچى يەرلىك بازاردا ئاسانلا ئالماشتۇرغىلى بولىدۇ.
✧ كونترول سىستېمىسى
1. ئايلىنىش سۈرئىتىنى كۆرسىتىش، ئالدىغا ئايلاندۇرۇش، ئارقىغا ئايلاندۇرۇش، ئۈستىگە ئېگىلىش، ئاستىغا ئېگىلىش، توك چىرىغى ۋە جىددىي توختىتىش ئىقتىدارلىرى بار يىراقتىن قول كونترول قۇتىسى.
2. ئاساسلىق ئېلېكتر ئىشكاپى، توك ئالماشتۇرۇش ئۈسكۈنىسى، توك چىرىغى، سىگنال، قايتا قوزغىتىش ۋە جىددىي توختىتىش ئىقتىدارلىرى بار.
3. ئايلىنىش يۆنىلىشىنى كونترول قىلىش ئۈچۈن پۇت پېدالى.
4. بىز يەنە ماشىنا گەۋدىسى تەرىپىگە يەنە بىر قوشۇمچە جىددىي توختىتىش كۇنۇپكىسىنى قوشتۇق، بۇ ھەر قانداق ۋەقە يۈز بەرگەندە ماشىنىنى تۇنجى قېتىم توختىتىشقا كاپالەتلىك قىلىدۇ.
5. ياۋروپا بازىرىغا CE تەستىقىدىن ئۆتكەن بارلىق كونترول سىستېمىمىز.
✧ ئىلگىرىكى تۈرلەر









