تۇرۇبا تۈگۈنىنى كەپشەرلەش ئۈچۈن ئادەتتىكى گىدراۋلىك ماسلاشتۇرۇش كەپشەرلەش ئايلانما 100T
✧ كىرىش سۆز
1. ماسلاشتۇرۇلىدىغان پەيۋەندلەش ئايلانما ئۈسكۈنىسى بىر خىل ئايلانما پەيۋەندلەش تېخنىكىسى بولۇپ، ئۇ ماسلاشتۇرۇلىدىغان پەيۋەندلەش ئايلانما ئۈسكۈنىسى ۋە ئايلانما پەيۋەندلەش ئورنىتىش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ.
2. ئۇ بولت تەڭشەش ئىقتىدارىغا ئىگە بولۇپ، تۇرۇبا تۈۋىنى كەپشەرلەشكە ماس كېلىدۇ.
3. ئەڭ چوڭ سىغىمى 40T غىچە يېتەلەيدۇ، ھەمدە سىمسىز/يىراقتىن كونترول قىلىش قۇتىسى بىلەن تەمىنلەنگەن بولۇپ، ئىشلىتىشنى تېخىمۇ قولايلىق قىلىدۇ.
4. بۇ ماس كېلىدىغان پەيۋەندلەش ئايلانما ماشىنىسى ئېنىق پەيۋەندلەش جەريانى ئۈچۈن لايىھەلەنگەن، ئىشلىتىش ئاسان ھەمدە ھەر خىل پەيۋەندلەش تەلىپىگە ئاساسەن ئېنىق تەڭشىگىلى بولىدۇ.
5. ئۇ يۇقىرى ئېنىقلىق ۋە مۇقىملىققا ئىگە، شۇنداقلا ئەلا سۈپەتلىك كەپشەرلەش ئىقتىدارىغا ئىگە. ئۇ يەنە كەپشەرلەش جەريانىدا بىخەتەرلىكنى كاپالەتلەندۈرۈش ئۈچۈن بىخەتەرلىك ئۈسكۈنىلىرى بىلەن تەمىنلەنگەن.
✧ ئاساسلىق ئۆلچەم
| مودېل | FT-100 كەپشەرلەش رولىكى |
| يۈك سىغىمى | ئەڭ كۆپ بولغاندا 50 توننا*2 |
| تەڭشەش ئۇسۇلىنى | بولت تەڭشەش |
| گىدراۋلىك تەڭشەش | يۇقىرى/تۆۋەن |
| قاچا دىئامېتىرى | 800~5000mm |
| ماتور كۈچى | 2*2.22kw |
| ساياھەت يولى | قۇلۇپ بىلەن قولدا سەپەر قىلىش |
| رولىكلىق چاقلار | PU |
| رول چوڭلۇقى | Ø500*300mm |
| توك بېسىمى | 380V±10% 50Hz 3 باسقۇچلۇق |
| كونترول سىستېمىسى | سىمسىز قول قۇتىسى |
| رەڭ | خاسلاشتۇرۇلغان |
| كاپالەت | بىر يىل |
✧ ئالاھىدىلىك
1. ئىككى بۆلەكنىڭ كۆپ ئۆلچەملىك تەڭشەش ئىقتىدارى بار
2. تەڭشەش خىزمىتى تېخىمۇ جانلىق بولۇپ، ھەر خىل كەپشەرلەش تىكىش ھالىتىگە تېخىمۇ ماسلىشالايدۇ
3. گىدرولىك V شەكىللىك چاق مۇنارنىڭ ئوق يۆنىلىشىدە ھەرىكەتلىنىشىنى ئاسانلاشتۇرىدۇ
4. نېپىز تام قېلىنلىقى ۋە چوڭ دىئامېتىرلىق تۇرۇبا ئىشلەپچىقىرىشنىڭ ئىش ئۈنۈمىنى زور دەرىجىدە ياخشىلىيالايدۇ
5. گىدراۋلىك ماسلاشتۇرۇش ئايلانما ماشىنىسى 3D تەڭشىگىلى بولىدىغان ئايلانما ئايلانما ماشىنىسىدىن تەركىب تاپقان بولۇپ، ئۈنۈملۈك كونترول قىلىش ئىقتىدارىغا ئىگە گىدراۋلىك خىزمەت پونكىتى.
6. ئايلانما ئاساس كەپشەرلەنگەن تاختايدىن ياسالغان بولۇپ، ئۇزۇن مۇددەت ئىچىدە ئەگرىلىك يۈز بەرمەسلىكىگە كاپالەتلىك قىلىش ئۈچۈن تېخىمۇ كۈچلۈك.
7. روتاتسىيە ئاساسى ۋە بۇرغىلاش رولىكنىڭ ئېنىق ئايلىنىشىغا كاپالەتلىك قىلىش ئۈچۈن كىرگۈزۈلگەن جەريان.
✧ زاپاس زاپچاس ماركىسى
1. ئۆزگەرگۈچ چاستوتا قوزغاتقۇچ Danfoss / Schneider ماركىسىدىن.
2. ئايلىنىش ۋە يانتۇ يۆنىلىشلىك ماتورلار Invertek / ABB ماركىسى.
3. ئېلېكتر ئېلېمېنتلىرى Schneider ماركىسى.
بارلىق زاپاس زاپچاسلارنى ئاخىرقى ئىشلەتكۈچى يەرلىك بازاردا ئاسانلا ئالماشتۇرغىلى بولىدۇ.
✧ كونترول سىستېمىسى
1. ئايلىنىش سۈرئىتىنى كۆرسىتىش، ئالدىغا ئايلاندۇرۇش، ئارقىغا ئايلاندۇرۇش، ئۈستىگە ئېگىلىش، ئاستىغا ئېگىلىش، توك چىرىغى ۋە جىددىي توختىتىش ئىقتىدارلىرى بار يىراقتىن قول كونترول قۇتىسى.
2. ئاساسلىق ئېلېكتر ئىشكاپى، توك ئالماشتۇرۇش ئۈسكۈنىسى، توك چىرىغى، سىگنال، قايتا قوزغىتىش ۋە جىددىي توختىتىش ئىقتىدارلىرى بار.
3. ئايلىنىش يۆنىلىشىنى كونترول قىلىش ئۈچۈن پۇت پېدالى.
4. بىز يەنە ماشىنا گەۋدىسى تەرىپىگە يەنە بىر قوشۇمچە جىددىي توختىتىش كۇنۇپكىسىنى قوشتۇق، بۇ ھەر قانداق ۋەقە يۈز بەرگەندە ماشىنىنى تۇنجى قېتىم توختىتىشقا كاپالەتلىك قىلىدۇ.
5. ياۋروپا بازىرىغا CE تەستىقىدىن ئۆتكەن بارلىق كونترول سىستېمىمىز.
✧ ئىلگىرىكى تۈرلەر











