CR- 600T بولت تەڭشەش ئىقتىدارىغا ئىگە تۇرۇبا تۈۋى ئۈچۈن ئادەتتىكى كەپشەرلەش رولىكى
✧ كىرىش سۆز
1. بىزنىڭ تۇرۇبا كەپشەرلەش ئايلاندۇرغۇچلىرىمىز بىر قوزغاتقۇچ پارچىلىق رول ۋە بىر بوش قوزغاتقۇچ پارچىلىق رولنى بىرلەشتۈرۈپ سېتىلىدۇ.
2. بىزنىڭ باك تەڭشەش روللىرىمىزنىڭ ئايلىنىش سۈرئىتى رەقەملىك ئوقۇش شەكلىدە.
3. Schneider نىڭ ئەڭ يۇقىرى دەرىجىلىك ئېلېكترونلۇق زاپچاسلىرى ئۇزۇن مۇددەت ئىشلىتىشكە كاپالەتلىك قىلىدۇ
4. قول ئارقىلىق يىراقتىن كونترول قىلىش، رادىئو ئارقىلىق قول ئارقىلىق كونترول قىلىش ۋە پۇت پېدالى ئارقىلىق كونترول قىلىش قاتارلىقلارنىڭ ھەممىسى بار.
ئەسلى ئىشلەپچىقارغۇچىدىن %5.100 يېڭى
6. ئەگەر سىزنىڭ يەككە تۇرۇبا ئۇزۇنلۇقىڭىز 8 مېتىردىن ئېشىپ كەتسە، بىز سىزگە بىر قوزغاتقۇچ رول ۋە ئىككى بوش رول تاللاشنى تەۋسىيە قىلىمىز.
✧ ئاساسلىق ئۆلچەم
| مودېل | CR-600 كەپشەرلەش رولىكى |
| بۇرۇلۇش ئىقتىدارى | ئەڭ كۆپ بولغاندا 600 توننا |
| يۈكلەش سىغىمى-Drive | ئەڭ كۆپ بولغاندا 300 توننا |
| يۈكلەش سىغىمى-ئىشلىگۈچ | ئەڭ كۆپ بولغاندا 300 توننا |
| پاراخوت چوڭلۇقى | 1200~8500mm |
| تەڭشەش ئۇسۇلىنى | بولت تەڭشەش |
| ماتورنىڭ ئايلىنىش كۈچى | 2*9 كىلوۋات |
| ئايلىنىش سۈرئىتى | 100-1000mm/min |
| سۈرئەتنى كونترول قىلىش | ئۆزگەرگۈچ چاستوتا قوزغاتقۇچ |
| رولىكلىق چاقلار | پولات ماتېرىيالى |
| رول چوڭلۇقى | Ø800*400mm |
| توك بېسىمى | 380V±10% 50Hz 3 باسقۇچلۇق |
| كونترول سىستېمىسى | يىراقتىن كونترول قىلىش 15 مېتىرلىق سىمى |
| رەڭ | خاسلاشتۇرۇلغان |
| كاپالەت | بىر يىل |
| گۇۋاھنامە | CE |
✧ ئالاھىدىلىك
1. تۇرۇبا كەپشەرلەش رولىكلىرى مەھسۇلاتلىرىنىڭ تۆۋەندىكىدەك ئوخشىمىغان تۈرلىرى بار، مەسىلەن، ئۆزلۈكىدىن تەڭشىگىلى بولىدىغان، تەڭشىگىلى بولىدىغان، ماشىنا، ئېگىلىش ۋە سۈرۈلۈشكە قارشى تۇرۇش تۈرلىرى.
2. بۇ يۈرۈشلۈك ئەنئەنىۋى تۇرۇبا كەپشەرلەش رولىكلىرى تىرەكچىسى، زاپاس بۇراما تۆشۈكلىرى ياكى قوغۇشۇن بۇراما ئارقىلىق رولىكلارنىڭ مەركىزى ئارىلىقىنى تەڭشەش ئارقىلىق ھەر خىل دىئامېتىرلىق خىزمەتلەرگە ماسلىشالايدۇ.
3. ئوخشىمىغان قوللىنىشقا ئاساسەن، رولىك يۈزى ئۈچ خىل بولىدۇ، PU / رېزىنكا / پولات چاق.
4. تۇرۇبا كەپشەرلەش رولىكلىرى ئاساسلىقى تۇرۇبا كەپشەرلەش، باك روللىرىنى سىلىقلاش، ئايلاندۇرۇش رولىكلىرىنى بوياش ۋە سىلىندىرلىق رولىك قېپىنىڭ باك ئايلاندۇرۇش رولىكلىرىنى يىغىشتا ئىشلىتىلىدۇ.
5. تۇرۇبا كەپشەرلەش بۇراش رولىكى ماشىنىسى باشقا ئۈسكۈنىلەر بىلەن بىرلىكتە كونترول قىلالايدۇ.
✧ زاپاس زاپچاس ماركىسى
1. ئۆزگەرگۈچ چاستوتا قوزغاتقۇچ Danfoss / Schneider ماركىسىدىن.
2. ئايلىنىش ۋە يانتۇ يۆنىلىشلىك ماتورلار Invertek / ABB ماركىسى.
3. ئېلېكتر ئېلېمېنتلىرى Schneider ماركىسى.
بارلىق زاپاس زاپچاسلارنى ئاخىرقى ئىشلەتكۈچى يەرلىك بازاردا ئاسانلا ئالماشتۇرغىلى بولىدۇ.
✧ كونترول سىستېمىسى
1. ئايلىنىش سۈرئىتىنى كۆرسىتىش، ئالدىغا ئايلاندۇرۇش، ئارقىغا ئايلاندۇرۇش، ئۈستىگە ئېگىلىش، ئاستىغا ئېگىلىش، توك چىرىغى ۋە جىددىي توختىتىش ئىقتىدارلىرى بار يىراقتىن قول كونترول قۇتىسى.
2. ئاساسلىق ئېلېكتر ئىشكاپى، توك ئالماشتۇرۇش ئۈسكۈنىسى، توك چىرىغى، سىگنال، قايتا قوزغىتىش ۋە جىددىي توختىتىش ئىقتىدارلىرى بار.
3. ئايلىنىش يۆنىلىشىنى كونترول قىلىش ئۈچۈن پۇت پېدالى.
4. بىز يەنە ماشىنا گەۋدىسى تەرىپىگە يەنە بىر قوشۇمچە جىددىي توختىتىش كۇنۇپكىسىنى قوشتۇق، بۇ ھەر قانداق ۋەقە يۈز بەرگەندە ماشىنىنى تۇنجى قېتىم توختىتىشقا كاپالەتلىك قىلىدۇ.
5. ياۋروپا بازىرىغا CE تەستىقىدىن ئۆتكەن بارلىق كونترول سىستېمىمىز.
✧ ئىلگىرىكى تۈرلەر










