300T ئېغىر تىپتىكى تۇرۇبا كەپشەرلەش رولىكلىرىنىڭ ئايلانما تىرەكلىرى، بولت تەڭشەش ئىقتىدارىغا ئىگە
✧ كىرىش سۆز
1. ئادەتتىكى ئايلاندۇرغۇچ ماتورلۇق بىر قوزغاتقۇچ ئايلاندۇرغۇچ، بىر بوش ئايلىنىش ئۈسكۈنىسى، پولات رامكا ئاساسى ۋە ئېلېكتر كونترول سىستېمىسىدىن تەركىب تاپقان.
2. بارلىق قوزغاتقۇچ ۋە بوش يۈرۈش ئۈسكۈنىلىرى PU ماتېرىيالىدىن ياسالغان روللىق چاقلار بىلەن تەمىنلەنگەن بولۇپ، ئۇزۇن مۇددەت ئىشلىتىشكە كاپالەتلىك قىلىدۇ.
3. ئالاھىدە تەلەپ بويىچە پولات ماتېرىياللىق روللىق چاقلار تەمىنلىنىدۇ.
4. بارلىق PU چاقلىرى ياكى پولات چاقلار 12.9-دەرىجىلىك بولتلار بىلەن ئاساسقا بېكىتىلىدۇ.
5. ئالدىغا بۇرۇلۇش، ئارقىغا بۇرۇلۇش، بۇرۇلۇش سۈرئىتىنى كۆرسىتىش، توختىتىش، ئېلېكترونلۇق توختىتىش ۋە قايتا قوزغىتىش ئىقتىدارلىرى بار يىراقتىن قول بىلەن كونترول قىلىش قۇتىسى.
6. بۇ ئېغىر تىپتىكى كەپشەرلەش رولىكلىرى ئۈچۈن، بىز يەنە 30 مېتىر ئارىلىقتىكى سىگنال قوبۇللىغۇچتىكى سىمسىز قول كونترول قۇتىسى بىلەن تەمىنلەيمىز.
✧ ئاساسلىق ئۆلچەم
| مودېل | CR-300 كەپشەرلەش رولىكى |
| بۇرۇلۇش ئىقتىدارى | ئەڭ كۆپ بولغاندا 300 توننا |
| يۈكلەش سىغىمى-Drive | ئەڭ كۆپ بولغاندا 150 توننا |
| يۈكلەش سىغىمى-ئىشلىگۈچ | ئەڭ كۆپ بولغاندا 150 توننا |
| پاراخوت چوڭلۇقى | 1000~6000mm |
| تەڭشەش ئۇسۇلىنى | بولت تەڭشەش |
| ماتورنىڭ ئايلىنىش كۈچى | 2*5.5 كىلوۋات |
| ئايلىنىش سۈرئىتى | 100-1000mm/min |
| سۈرئەتنى كونترول قىلىش | ئۆزگەرگۈچ چاستوتا قوزغاتقۇچ |
| رولىكلىق چاقلار | پولات ماتېرىيالى |
| رول چوڭلۇقى | Ø700*300mm |
| توك بېسىمى | 380V±10% 50Hz 3 باسقۇچلۇق |
| كونترول سىستېمىسى | يىراقتىن كونترول قىلىش 15 مېتىرلىق سىمى |
| رەڭ | خاسلاشتۇرۇلغان |
| كاپالەت | بىر يىل |
| گۇۋاھنامە | CE |
✧ ئالاھىدىلىك
1. تۇرۇبا كەپشەرلەش رولىكلىرى مەھسۇلاتلىرىنىڭ تۆۋەندىكىدەك ئوخشىمىغان تۈرلىرى بار، مەسىلەن، ئۆزلۈكىدىن تەڭشىگىلى بولىدىغان، تەڭشىگىلى بولىدىغان، ماشىنا، ئېگىلىش ۋە سۈرۈلۈشكە قارشى تۇرۇش تۈرلىرى.
2. بۇ يۈرۈشلۈك ئەنئەنىۋى تۇرۇبا كەپشەرلەش رولىكلىرى تىرەكچىسى، زاپاس بۇراما تۆشۈكلىرى ياكى قوغۇشۇن بۇراما ئارقىلىق رولىكلارنىڭ مەركىزى ئارىلىقىنى تەڭشەش ئارقىلىق ھەر خىل دىئامېتىرلىق خىزمەتلەرگە ماسلىشالايدۇ.
3. ئوخشىمىغان قوللىنىشقا ئاساسەن، رولىك يۈزى ئۈچ خىل بولىدۇ، PU / رېزىنكا / پولات چاق.
4. تۇرۇبا كەپشەرلەش رولىكلىرى ئاساسلىقى تۇرۇبا كەپشەرلەش، باك روللىرىنى سىلىقلاش، ئايلاندۇرۇش رولىكلىرىنى بوياش ۋە سىلىندىرلىق رولىك قېپىنىڭ باك ئايلاندۇرۇش رولىكلىرىنى يىغىشتا ئىشلىتىلىدۇ.
5. تۇرۇبا كەپشەرلەش بۇراش رولىكى ماشىنىسى باشقا ئۈسكۈنىلەر بىلەن بىرلىكتە كونترول قىلالايدۇ.
✧ زاپاس زاپچاس ماركىسى
1. ئۆزگەرگۈچ چاستوتا قوزغاتقۇچ Danfoss / Schneider ماركىسىدىن.
2. ئايلىنىش ۋە يانتۇ يۆنىلىشلىك ماتورلار Invertek / ABB ماركىسى.
3. ئېلېكتر ئېلېمېنتلىرى Schneider ماركىسى.
بارلىق زاپاس زاپچاسلارنى ئاخىرقى ئىشلەتكۈچى يەرلىك بازاردا ئاسانلا ئالماشتۇرغىلى بولىدۇ.
✧ كونترول سىستېمىسى
1. ئايلىنىش سۈرئىتىنى كۆرسىتىش، ئالدىغا ئايلاندۇرۇش، ئارقىغا ئايلاندۇرۇش، ئۈستىگە ئېگىلىش، ئاستىغا ئېگىلىش، توك چىرىغى ۋە جىددىي توختىتىش ئىقتىدارلىرى بار يىراقتىن قول كونترول قۇتىسى.
2. ئاساسلىق ئېلېكتر ئىشكاپى، توك ئالماشتۇرۇش ئۈسكۈنىسى، توك چىرىغى، سىگنال، قايتا قوزغىتىش ۋە جىددىي توختىتىش ئىقتىدارلىرى بار.
3. ئايلىنىش يۆنىلىشىنى كونترول قىلىش ئۈچۈن پۇت پېدالى.
4. بىز يەنە ماشىنا گەۋدىسى تەرىپىگە يەنە بىر قوشۇمچە جىددىي توختىتىش كۇنۇپكىسىنى قوشتۇق، بۇ ھەر قانداق ۋەقە يۈز بەرگەندە ماشىنىنى تۇنجى قېتىم توختىتىشقا كاپالەتلىك قىلىدۇ.
5. ياۋروپا بازىرىغا CE تەستىقىدىن ئۆتكەن بارلىق كونترول سىستېمىمىز.
✧ ئىلگىرىكى تۈرلەر











