CR-40 بولت تەڭشەش تۇرۇبا كەپشەرلەش رولىكلىرى
✧ كىرىش سۆز
1. بىر قوزغاتقۇچ ۋە بىر بوش قوزغاتقۇچ بىرلىكتە ئورالغان.
2. قول بىلەن كونترول قىلىش ۋە پۇت پېدالى ئارقىلىق كونترول قىلىش.
3. ھەر خىل دىئامېتىرلىق قاچىلارغا بولت تەڭشەش.
4. ھەرىكەتلەندۈرۈلىدىغان قىسىمنىڭ سۈرئىتىنى باسقۇچسىز تەڭشىگىلى بولىدۇ.
5. رەقەملىك ئوقۇشتا قوزغاتقۇچنىڭ ئايلىنىش سۈرئىتى.
6. Schneider نىڭ ئەڭ يۇقىرى دەرىجىلىك ئېلېكترونلۇق زاپچاسلىرى.
ئەسلى ئىشلەپچىقارغۇچىدىن %7.100 يېڭى
✧ ئاساسلىق ئۆلچەم
| مودېل | CR-40 كەپشەرلەش رولىكى |
| بۇرۇلۇش ئىقتىدارى | ئەڭ كۆپ بولغاندا 40 توننا |
| يۈكلەش سىغىمى-Drive | ئەڭ كۆپ بولغاندا 20 توننا |
| يۈكلەش سىغىمى-ئىشلىگۈچ | ئەڭ كۆپ بولغاندا 20 توننا |
| پاراخوت چوڭلۇقى | 500~4500mm |
| تەڭشەش ئۇسۇلىنى | بولت تەڭشەش |
| ماتورنىڭ ئايلىنىش كۈچى | 2*1.5 كىلوۋات |
| ئايلىنىش سۈرئىتى | 100-1000mm/min |
| سۈرئەتنى كونترول قىلىش | ئۆزگەرگۈچ چاستوتا قوزغاتقۇچ |
| رولىكلىق چاقلار | پولات ماتېرىيالى |
| رول چوڭلۇقى | Ø500*200mm |
| توك بېسىمى | 380V±10% 50Hz 3 باسقۇچلۇق |
| كونترول سىستېمىسى | يىراقتىن كونترول قىلىش 15 مېتىرلىق سىمى |
| رەڭ | خاسلاشتۇرۇلغان |
| كاپالەت | بىر يىل |
| گۇۋاھنامە | CE |
✧ ئالاھىدىلىك
1. تەڭشىگىلى بولىدىغان رولنىڭ ئورنى ئاساسلىق گەۋدە ئارىسىدىكى روللارنى تەڭشەشتە ناھايىتى پايدىلىق بولۇپ، باشقا چوڭلۇقتىكى تۇرۇبا روللىرىنى سېتىۋالماي تۇرۇپلا ئوخشاش روللار ئۈستىدە ئوخشىمىغان دىئامېتىردىكى روللارنى تەڭشىگىلى بولىدۇ.
2. تۇرۇبا ئېغىرلىقىغا باغلىق بولغان رامكىنىڭ يۈك كۆتۈرۈش ئىقتىدارىنى سىناق قىلىش ئۈچۈن قاتتىق گەۋدىگە بېسىم ئانالىزى ئېلىپ بېرىلدى.
3. بۇ مەھسۇلاتتا پولىئۇرېتان روللىرى ئىشلىتىلىۋاتىدۇ، چۈنكى پولىئۇرېتان روللىرى ئېغىرلىققا چىداملىق بولۇپ، دومىلىتىش جەريانىدا تۇرۇبا يۈزىنىڭ چىزىلىپ كېتىشىنىڭ ئالدىنى ئالىدۇ.
4. مىخ مېخانىزمى پولىئۇرېتان رولىكلىرىنى ئاساسلىق رامكىغا مىخلاش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ.
5. تەڭشىگىلى بولىدىغان تىرەك قاتتىق رامكىنىڭ ئېگىزلىكىنى تۇرۇبا كەپشەرلەش ئېھتىياجى ۋە تەلىپىگە ئاساسەن، كەپشەرلەش ماشىنىسىنىڭ راھەتلىك دەرىجىسىگە ئاساسەن تەڭشەش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ، بۇنىڭ بىلەن ئۇ ئەڭ يۇقىرى مۇقىملىقنى تەمىنلەيدۇ.
✧ زاپاس زاپچاس ماركىسى
1. ئۆزگەرگۈچ چاستوتا قوزغاتقۇچ Danfoss / Schneider ماركىسىدىن.
2. ئايلىنىش ۋە يانتۇ يۆنىلىشلىك ماتورلار Invertek / ABB ماركىسى.
3. ئېلېكتر ئېلېمېنتلىرى Schneider ماركىسى.
بارلىق زاپاس زاپچاسلارنى ئاخىرقى ئىشلەتكۈچى يەرلىك بازاردا ئاسانلا ئالماشتۇرغىلى بولىدۇ.
✧ كونترول سىستېمىسى
1. ئايلىنىش سۈرئىتىنى كۆرسىتىش، ئالدىغا ئايلاندۇرۇش، ئارقىغا ئايلاندۇرۇش، ئۈستىگە ئېگىلىش، ئاستىغا ئېگىلىش، توك چىرىغى ۋە جىددىي توختىتىش ئىقتىدارلىرى بار يىراقتىن قول كونترول قۇتىسى.
2. ئاساسلىق ئېلېكتر ئىشكاپى، توك ئالماشتۇرۇش ئۈسكۈنىسى، توك چىرىغى، سىگنال، قايتا قوزغىتىش ۋە جىددىي توختىتىش ئىقتىدارلىرى بار.
3. ئايلىنىش يۆنىلىشىنى كونترول قىلىش ئۈچۈن پۇت پېدالى.
4. بىز يەنە ماشىنا گەۋدىسى تەرىپىگە يەنە بىر قوشۇمچە جىددىي توختىتىش كۇنۇپكىسىنى قوشتۇق، بۇ ھەر قانداق ۋەقە يۈز بەرگەندە ماشىنىنى تۇنجى قېتىم توختىتىشقا كاپالەتلىك قىلىدۇ.
5. ياۋروپا بازىرىغا CE تەستىقىدىن ئۆتكەن بارلىق كونترول سىستېمىمىز.
✧ ئىلگىرىكى تۈرلەر










