160T پەيۋەندلەش ئادەتتىكى تۇرۇبا رولىكلىرىنى ئايلاندۇرغۇچ، PU بىلەن بولت تەڭشەش
✧ كىرىش سۆز
1.160 توننا يۈك كۆتۈرۈش ئىقتىدارىغا ئىگە كەپشەرلەش ئايلانما ماشىنىسى، بىر قوزغاتقۇچ ۋە بىر بوش قوزغاتقۇچنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ.
2. ئادەتتە بىز دىئامېتىرى 500 مىللىمېتىر ۋە كەڭلىكى 400 مىللىمېتىرلىق PU چاقلىرىنى ئىشلىتىمىز، پولات ماتېرىياللىق روللىق چاقلارنى خاسلاشتۇرۇشقا بولىدۇ.
3. 2 * 4kw چاستوتا ئۆزگىرىشچان ماتورلار بىلەن، ئۇ ئايلىنىشنىڭ تېخىمۇ مۇقىم بولۇشىغا كاپالەتلىك قىلىدۇ.
4. ئەگەر پاراخوتلارنىڭ ئېكسېنسىتسىيىسى بولسا، بىز تورمۇز ماتورىنى ئىشلىتىپ ئايلىنىش مومېنتىنى ئاشۇرىمىز.
5. ئۆلچەملىك 160 توننا كەپشەرلەش ئايلانما ئۈسكۈنىسى، قاچىنىڭ دىئامېتىرى 5000 مىللىمېتىر، بىز يەنە ئاخىرقى ئىشلەتكۈچىنىڭ تەلىپىگە ئاساسەن چوڭراق چوڭلۇققا خاسلاشتۇرالايمىز.
6. مۇقىم ئاساس، ماتورلۇق ھەرىكەت چاقلىرى ۋە ماس كېلىدىغان ئۆستۈرۈش لىنىيىلىرىنىڭ ھەممىسىنى Weldsuccess چەكلىك شىركىتىدىن سېتىۋالغىلى بولىدۇ.
✧ ئاساسلىق ئۆلچەم
| مودېل | CR-160 كەپشەرلەش رولىكى |
| بۇرۇلۇش ئىقتىدارى | ئەڭ كۆپ بولغاندا 160 توننا |
| يۈكلەش سىغىمى-Drive | ئەڭ كۆپ بولغاندا 80 توننا |
| يۈكلەش سىغىمى-ئىشلىگۈچ | ئەڭ كۆپ بولغاندا 80 توننا |
| پاراخوت چوڭلۇقى | 800~5000mm |
| تەڭشەش ئۇسۇلىنى | بولت تەڭشەش |
| ماتورنىڭ ئايلىنىش كۈچى | 2*4 كىلوۋات |
| ئايلىنىش سۈرئىتى | 100-1000mm/min |
| سۈرئەتنى كونترول قىلىش | ئۆزگەرگۈچ چاستوتا قوزغاتقۇچ |
| رولىكلىق چاقلار | پولات ماتېرىيالى |
| رول چوڭلۇقى | Ø500*600mm |
| توك بېسىمى | 380V±10% 50Hz 3 باسقۇچلۇق |
| كونترول سىستېمىسى | يىراقتىن كونترول قىلىش 15 مېتىرلىق سىمى |
| رەڭ | خاسلاشتۇرۇلغان |
| كاپالەت | بىر يىل |
| گۇۋاھنامە | CE |
✧ ئالاھىدىلىك
1. تۇرۇبا كەپشەرلەش رولىكلىرى مەھسۇلاتلىرىنىڭ تۆۋەندىكىدەك ئوخشىمىغان تۈرلىرى بار، مەسىلەن، ئۆزلۈكىدىن تەڭشىگىلى بولىدىغان، تەڭشىگىلى بولىدىغان، ماشىنا، ئېگىلىش ۋە سۈرۈلۈشكە قارشى تۇرۇش تۈرلىرى.
2. بۇ يۈرۈشلۈك ئەنئەنىۋى تۇرۇبا كەپشەرلەش رولىكلىرى تىرەكچىسى، زاپاس بۇراما تۆشۈكلىرى ياكى قوغۇشۇن بۇراما ئارقىلىق رولىكلارنىڭ مەركىزى ئارىلىقىنى تەڭشەش ئارقىلىق ھەر خىل دىئامېتىرلىق خىزمەتلەرگە ماسلىشالايدۇ.
3. ئوخشىمىغان قوللىنىشقا ئاساسەن، رولىك يۈزى ئۈچ خىل بولىدۇ، PU / رېزىنكا / پولات چاق.
4. تۇرۇبا كەپشەرلەش رولىكلىرى ئاساسلىقى تۇرۇبا كەپشەرلەش، باك روللىرىنى سىلىقلاش، ئايلاندۇرۇش رولىكلىرىنى بوياش ۋە سىلىندىرلىق رولىك قېپىنىڭ باك ئايلاندۇرۇش رولىكلىرىنى يىغىشتا ئىشلىتىلىدۇ.
5. تۇرۇبا كەپشەرلەش بۇراش رولىكى ماشىنىسى باشقا ئۈسكۈنىلەر بىلەن بىرلىكتە كونترول قىلالايدۇ.
✧ زاپاس زاپچاس ماركىسى
1. ئۆزگەرگۈچ چاستوتا قوزغاتقۇچ Danfoss / Schneider ماركىسىدىن.
2. ئايلىنىش ۋە يانتۇ يۆنىلىشلىك ماتورلار Invertek / ABB ماركىسى.
3. ئېلېكتر ئېلېمېنتلىرى Schneider ماركىسى.
بارلىق زاپاس زاپچاسلارنى ئاخىرقى ئىشلەتكۈچى يەرلىك بازاردا ئاسانلا ئالماشتۇرغىلى بولىدۇ.
✧ كونترول سىستېمىسى
1. ئايلىنىش سۈرئىتىنى كۆرسىتىش، ئالدىغا ئايلاندۇرۇش، ئارقىغا ئايلاندۇرۇش، ئۈستىگە ئېگىلىش، ئاستىغا ئېگىلىش، توك چىرىغى ۋە جىددىي توختىتىش ئىقتىدارلىرى بار يىراقتىن قول كونترول قۇتىسى.
2. ئاساسلىق ئېلېكتر ئىشكاپى، توك ئالماشتۇرۇش ئۈسكۈنىسى، توك چىرىغى، سىگنال، قايتا قوزغىتىش ۋە جىددىي توختىتىش ئىقتىدارلىرى بار.
3. ئايلىنىش يۆنىلىشىنى كونترول قىلىش ئۈچۈن پۇت پېدالى.
4. بىز يەنە ماشىنا گەۋدىسى تەرىپىگە يەنە بىر قوشۇمچە جىددىي توختىتىش كۇنۇپكىسىنى قوشتۇق، بۇ ھەر قانداق ۋەقە يۈز بەرگەندە ماشىنىنى تۇنجى قېتىم توختىتىشقا كاپالەتلىك قىلىدۇ.
5. ياۋروپا بازىرىغا CE تەستىقىدىن ئۆتكەن بارلىق كونترول سىستېمىمىز.
✧ ئىلگىرىكى تۈرلەر











