شامال مۇنارى ئۈچۈن 10 توننا تۇرۇبا كەپشەرلەش رولىكى 2800 مىللىمېتىرلىق ئۆزلۈكىدىن تەڭشەلگەن
✧ كىرىش سۆز
1. قاچا دىئامېتىرى 320-2800 مىللىمېتىر ئىچىدە بولىدۇ.
2. بىر يۈرۈش توك بىلەن تەمىنلەيدىغان / بىر يۈرۈش بوش قوزغاتقۇچ / ئېلېكتر كونترول سىستېمىسى.
3. خېرىدارلار 10 توننىلىق ئۆزلۈكىدىن تەڭشەيدىغان كەپشەرلەش ئايلانما ماشىنىسىنى ئۆزلىرىنىڭ ئۆلچىمىگە ئاساسەن خاسلاشتۇرالايدۇ.
4.10 توننا ئۆزلۈكىدىن تەڭشەيدىغان كەپشەرلەش ئايلانما ماشىنىسىنى قول قۇتىسى ۋە پۇت پېدالى ئارقىلىق كونترول قىلغىلى بولىدۇ.
5. رېمونت قىلغاندىن كېيىن رېزىنكا چاق ياكى پولات چاق
6. ئۆزلۈكىدىن تەڭشەيدىغان كەپشەرلەش ئايلانما ماشىنىسىنى ئىشلىتىش ئاسان.
✧ ئاساسلىق ئۆلچەم
| مودېل | SAR -10 كەپشەرلەش رولىكى |
| بۇرۇلۇش ئىقتىدارى | ئەڭ كۆپ بولغاندا 10 توننا |
| يۈكلەش سىغىمى-Drive | ئەڭ كۆپ بولغاندا 5 توننا |
| يۈكلەش سىغىمى-ئىشلىگۈچ | ئەڭ كۆپ بولغاندا 5 توننا |
| پاراخوت چوڭلۇقى | 320~2800mm |
| تەڭشەش ئۇسۇلىنى | ئۆزلۈكىدىن تەڭشەيدىغان رولىك |
| ماتورنىڭ ئايلىنىش كۈچى | 1.1 كىلوۋات |
| ئايلىنىش سۈرئىتى | 100-1000mm/min رەقەملىك كۆرسىتىش |
| رول چوڭلۇقى | Ø300*150mm |
| سۈرئەتنى كونترول قىلىش | ئۆزگەرگۈچ چاستوتا قوزغاتقۇچ |
| رولىكلىق چاقلار | PU تىپلىق پولات بىلەن قاپلانغان |
| كونترول سىستېمىسى | پۇت پېدالى 8 مېتىرلىق سىم |
| رەڭ | خاسلاشتۇرۇلغان |
| كاپالەت | بىر يىل |
| تاللاشلار | چوڭ دىئامېتىرلىق سىغىمى |
| ماتورلۇق سەپەر چاقلىرى ئاساسى | |
| سىمسىز قول كونترول قۇتىسى |
✧ زاپاس زاپچاس ماركىسى
خەلقئارالىق سودا ئۈچۈن، Weldsuccess شىركىتى كەپشەرلەش ئايلانما ئۈسكۈنىلىرىنىڭ ئۇزۇن مۇددەت ئىشلىتىلىشىگە كاپالەتلىك قىلىش ئۈچۈن بارلىق داڭلىق زاپچاسلار ماركىسىنى ئىشلىتىدۇ. ھەتتا بىر قانچە يىلدىن كېيىن بۇزۇلغان زاپچاسلارمۇ ئاخىرقى ئىشلەتكۈچى زاپاس زاپچاسلارنى يەرلىك بازاردا ئاسانلا ئالماشتۇرالايدۇ.
1. چاستوتا ئۆزگەرتكۈچ Damfoss ماركىسىدىن.
2. ماتور Invertek ياكى ABB ماركىسىدىن.
3. ئېلېكتر ئېلېمېنتلىرى Schneider ماركىسى.
✧ كونترول سىستېمىسى
1. ئايلىنىش سۈرئىتى كۆرسىتىش، ئالدىغا يۆتكەش، ئارقىغا يۆتكەش، توك چىرىغى ۋە جىددىي توختىتىش ئىقتىدارلىرى بار قول كونترول ساندۇقى.
2. ئاساسلىق ئېلېكتر ئىشكاپى، توك ئالماشتۇرۇش ئۈسكۈنىسى، توك چىرىغى، سىگنال، قايتا قوزغىتىش ۋە جىددىي توختىتىش ئىقتىدارلىرى بار.
3. ئايلىنىش يۆنىلىشىنى كونترول قىلىش ئۈچۈن پۇت پېدالى.
4. لازىم بولسا سىمسىز قول كونترول قۇتىسىنى ئىشلەتكىلى بولىدۇ.
✧ ئىشلەپچىقىرىش ئىلگىرىلىشى
WELDSUCCESS شىركىتى ئىشلەپچىقارغۇچى سۈپىتىدە، بىز ئەسلى پولات تاختىلارنى كېسىش، كەپشەرلەش، مېخانىكىلىق بىر تەرەپ قىلىش، تۆشۈك ئېچىش، يىغىش، بوياش ۋە ئاخىرقى سىناق قىلىش قاتارلىق ئۇسۇللار ئارقىلىق كەپشەرلەش ئايلانما ئۈسكۈنىلىرىنى ئىشلەپچىقىرىمىز.
بۇ ئۇسۇل ئارقىلىق، بىز ISO 9001:2015 سۈپەت باشقۇرۇش سىستېمىمىز بويىچە بارلىق ئىشلەپچىقىرىش جەريانلىرىنى كونترول قىلىمىز. شۇنداقلا خېرىدارلىرىمىزنىڭ يۇقىرى سۈپەتلىك مەھسۇلاتلارغا ئېرىشىشىگە كاپالەتلىك قىلىمىز.
✧ ئىلگىرىكى تۈرلەر







