LPP-01 كەپشەرلەش ئايلانما ماشىنىسى
✧ كىرىش سۆز
1 توننالىق كەپشەرلەش رولىكى سىستېمىسى كەپشەرلەش جەريانىدا 1 مېترىك توننا (1000 كىلوگرام) غىچە بولغان ئىش بۇيۇمىنىڭ ئورنىنى كونترول قىلىش ۋە ئايلاندۇرۇش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدىغان مەخسۇس ئۈسكۈنە.
1 توننالىق كەپشەرلەش رولىكى سىستېمىسىنىڭ ئاساسلىق ئالاھىدىلىكلىرى ۋە ئىقتىدارلىرى تۆۋەندىكىلەرنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ:
- يۈك سىغىمى:
- كەپشەرلەش رولىكى سىستېمىسى ئەڭ چوڭ ئېغىرلىقى 1 مېترىك توننا (1000 كىلوگرام) بولغان ئىش پارچىلىرىنى بىر تەرەپ قىلىش ۋە ئايلاندۇرۇش ئۈچۈن لايىھەلەنگەن.
- بۇ ئۇنى بېسىملىق قاچىلار، ئېغىر ماشىنا زاپچاسلىرى ۋە چوڭ تىپتىكى مېتال بۇيۇملار قاتارلىق چوڭ تىپتىكى سانائەت زاپچاسلىرىغا ماس كېلىدۇ.
- روللىق لايىھە:
- 3 توننىلىق كەپشەرلەش رولىكى سىستېمىسى ئادەتتە بىر قاتار ھەرىكەتلەندۈرگۈچ روللار بىلەن تەمىنلەنگەن بولۇپ، بۇ رولىكلار ئىشلەنگەن بۇيۇمغا زۆرۈر بولغان تىرەك ۋە ئايلىنىشنى تەمىنلەيدۇ.
- رولىكلار يۇقىرى كۈچلۈك ماتېرىياللاردىن ياسالغان بولۇپ، ئېغىر ئىشلەنگەن بۇيۇمنىڭ مۇقىم ۋە كونترول قىلىنىدىغان ئورنىنى كاپالەتلەندۈرۈش ئۈچۈن ئورۇنلاشتۇرۇلغان.
- ئايلىنىش ۋە ئېگىلىشنى تەڭشەش:
- كەپشەرلەش رولىكى سىستېمىسى كۆپىنچە ئايلىنىش ۋە ئېگىلىشنى تەڭشەش ئىقتىدارى بىلەن تەمىنلەيدۇ.
- ئايلىنىش ئارقىلىق كەپشەرلەش جەريانىدا ئىشلەنگەن بۇيۇمنىڭ تەكشى ۋە كونترول قىلىنىدىغان ئورنىنى ساقلاشقا بولىدۇ.
- ئېگىلىشنى تەڭشەش ئىش بۇيۇمىنىڭ ئەڭ ياخشى يۆنىلىشىنى ئىشقا ئاشۇرىدۇ، كەپشەرلەش ماشىنىسىنىڭ كىرىش ۋە كۆرۈنۈشچانلىقىنى ياخشىلايدۇ.
- ئېنىق سۈرئەت ۋە ئورۇن كونترول قىلىش:
- كەپشەرلەش رولىكى سىستېمىسى ئايلىنىۋاتقان ئىشلەنگەن بۇيۇمنىڭ سۈرئىتى ۋە ئورنىنى ئېنىق كونترول قىلىش ئۈچۈن لايىھەلەنگەن.
- بۇ ئۆزگىرىشچان سۈرئەت قوزغاتقۇچ، رەقەملىك ئورۇن كۆرسەتكۈچلىرى ۋە ئىلغار كونترول سىستېمىسى قاتارلىق ئىقتىدارلار ئارقىلىق ئەمەلگە ئاشىدۇ.
- ئىشلەپچىقىرىش ئۈنۈمىنىڭ ئېشىشى:
- 1 توننالىق كەپشەرلەش رولىكى سىستېمىسىنىڭ ئۈنۈملۈك ئورۇنلاشتۇرۇش ۋە ئايلاندۇرۇش ئىقتىدارى، ئىشلەنگەن بۇيۇمنى تەڭشەش ۋە باشقۇرۇشقا كېتىدىغان ۋاقىت ۋە كۈچنى ئازايتىش ئارقىلىق ئىشلەپچىقىرىش ئۈنۈمىنى ئاشۇرالايدۇ.
- چىداملىق ۋە چىداملىق قۇرۇلۇش:
- كەپشەرلەش رولىكى سىستېمىسى ئېغىر يۈك كۆتۈرۈشكە چىداملىق ماتېرىياللار ۋە پۇختا رامكا بىلەن ياسالغان بولۇپ، 1 توننالىق ئىش بۇيۇمىنى بىر تەرەپ قىلىشتىكى زور يۈك ۋە بېسىملارغا بەرداشلىق بېرەلەيدۇ.
- كۈچەيتىلگەن رولىك، يۇقىرى كۈچلۈك ياستۇق ۋە مۇقىم ئاساس قاتارلىق ئالاھىدىلىكلەر ئۇنىڭ ئىشەنچلىكلىكى ۋە چىدامچانلىقىغا تۆھپە قوشىدۇ.
- بىخەتەرلىك ئالاھىدىلىكلىرى:
- 1 توننىلىق كەپشەرلەش رولىكى سىستېمىسىنى لايىھىلەشتە بىخەتەرلىك مۇھىم ئامىل.
- ئورتاق بىخەتەرلىك ئىقتىدارلىرىغا جىددىي توختىتىش مېخانىزمى، ئارتۇق يۈكتىن ساقلىنىش، مۇقىم ئورنىتىش ۋە بىخەتەر ئىشلەشنى كاپالەتلەندۈرۈش ئۈچۈن ئىشلەتكۈچىنىڭ قوغداش تەدبىرلىرى كىرىدۇ.
- كەپشەرلەش ئۈسكۈنىلىرى بىلەن ماسلىشىشچانلىقى:
- كەپشەرلەش رولىكى سىستېمىسى MIG، TIG ياكى سۇ ئاستىدىكى قوس كەپشەرلەش ماشىنىسى قاتارلىق ھەر خىل كەپشەرلەش ئۈسكۈنىلىرى بىلەن مۇكەممەل بىرلەشتۈرۈلۈش ئۈچۈن لايىھەلەنگەن.
- بۇ چوڭ تىپتىكى زاپچاسلارنى كەپشەرلەش جەريانىدا راۋان ۋە ئۈنۈملۈك ئىش ئېقىمىنى كاپالەتلەندۈرىدۇ.
1 توننىلىق كەپشەرلەش رولىكى سىستېمىسى كېمىسازلىق، ئېغىر ماشىنا ئىشلەپچىقىرىش، بېسىملىق قاچا ياساش ۋە چوڭ تىپتىكى مېتال ياساش تۈرلىرى قاتارلىق كەسىپلەردە كۆپ ئىشلىتىلىدۇ. ئۇ ئېغىر ماتېرىياللارنى ئۈنۈملۈك ۋە ئېنىق كەپشەرلەشنى ئىشقا ئاشۇرۇپ، ئىشلەپچىقىرىش ئۈنۈمى ۋە كەپشەرلەش سۈپىتىنى يۇقىرى كۆتۈرۈش بىلەن بىرگە، قولدا بىر تەرەپ قىلىش ۋە ئورۇنلاشتۇرۇش ئېھتىياجىنى ئازايتىدۇ.
✧ ئاساسلىق ئۆلچەم
| مودېل | LPP-01 كەپشەرلەش رولىكى |
| بۇرۇلۇش ئىقتىدارى | ئەڭ كۆپ بولغاندا 1 توننا |
| يۈكلەش سىغىمى-Drive | ئەڭ يۇقىرىسى 500 كىلوگرام |
| يۈكلەش سىغىمى-ئىشلىگۈچ | ئەڭ يۇقىرىسى 500 كىلوگرام |
| پاراخوت چوڭلۇقى | 300~1200mm |
| تەڭشەش ئۇسۇلىنى | بولت تەڭشەش |
| ماتورنىڭ ئايلىنىش كۈچى | 500W |
| ئايلىنىش سۈرئىتى | 100-4000mm/min رەقەملىك كۆرسىتىش |
| سۈرئەتنى كونترول قىلىش | ئۆزگەرگۈچ چاستوتا قوزغاتقۇچ |
| رولىكلىق چاقلار | PU تىپلىق پولات بىلەن قاپلانغان |
| كونترول سىستېمىسى | قول بىلەن كونترول قىلىش قۇتىسى ۋە پۇت پېدالى ئالماشتۇرغۇچ |
| رەڭ | RAL3003 قىزىل ۋە 9005 قارا / خاسلاشتۇرۇلغان |
| تاللاشلار | چوڭ دىئامېتىرلىق سىغىمى |
| ماتورلۇق سەپەر چاقلىرى ئاساسى | |
| سىمسىز قول كونترول قۇتىسى |
✧ زاپاس زاپچاس ماركىسى
خەلقئارالىق سودا ئۈچۈن، Weldsuccess شىركىتى كەپشەرلەش ئايلانما ئۈسكۈنىلىرىنىڭ ئۇزۇن مۇددەت ئىشلىتىلىشىگە كاپالەتلىك قىلىش ئۈچۈن بارلىق داڭلىق زاپچاسلار ماركىسىنى ئىشلىتىدۇ. ھەتتا بىر قانچە يىلدىن كېيىن بۇزۇلغان زاپچاسلارمۇ ئاخىرقى ئىشلەتكۈچى زاپاس زاپچاسلارنى يەرلىك بازاردا ئاسانلا ئالماشتۇرالايدۇ.
1. چاستوتا ئۆزگەرتكۈچ Damfoss ماركىسىدىن.
2. ماتور Invertek ياكى ABB ماركىسىدىن.
3. ئېلېكتر ئېلېمېنتلىرى Schneider ماركىسى.
✧ كونترول سىستېمىسى
1. ئايلىنىش سۈرئىتى كۆرسىتىش، ئالدىغا يۆتكەش، ئارقىغا يۆتكەش، توك چىرىغى ۋە جىددىي توختىتىش ئىقتىدارلىرى بار قول كونترول ساندۇقى.
2. ئاساسلىق ئېلېكتر ئىشكاپى، توك ئالماشتۇرۇش ئۈسكۈنىسى، توك چىرىغى، سىگنال، قايتا قوزغىتىش ۋە جىددىي توختىتىش ئىقتىدارلىرى بار.
3. ئايلىنىش يۆنىلىشىنى كونترول قىلىش ئۈچۈن پۇت پېدالى.
4. لازىم بولسا سىمسىز قول كونترول قۇتىسىنى ئىشلەتكىلى بولىدۇ.
✧ نېمىشقا بىزنى تاللايسىز
Weldsuccess شىركىتى 25،000 كۋادرات فۇت كېلىدىغان ئىشلەپچىقىرىش ۋە ئىشخانا بوشلۇقىغا ئىگە شىركەتكە تەۋە ئىشلەپچىقىرىش ئەسلىھەلىرى ئارقىلىق تىجارەت قىلىدۇ.
بىز دۇنيانىڭ ھەرقايسى جايلىرىدىكى 45 دۆلەتكە ئېكسپورت قىلىمىز ھەمدە 6 قىتئەدە خېرىدارلار، ھەمراھلار ۋە تارقاتقۇچىلارنىڭ كۆپىيىۋاتقان تىزىملىكىگە ئىگە بولغانلىقىمىزدىن پەخىرلىنىمىز.
بىزنىڭ ئەڭ ئىلغار زاۋۇتىمىز ئىشلەپچىقىرىش ئۈنۈمىنى ئەڭ يۇقىرى چەككە يەتكۈزۈش ئۈچۈن روبوت ۋە تولۇق CNC پىششىقلاپ ئىشلەش مەركەزلىرىنى ئىشلىتىدۇ، بۇنىڭ بىلەن ئىشلەپچىقىرىش تەننەرخى تۆۋەنلەيدۇ، بۇ خېرىدارلارغا قىممەت ئېلىپ كېلىدۇ.
✧ ئىشلەپچىقىرىش ئىلگىرىلىشى
2006-يىلدىن باشلاپ، بىز ISO 9001:2015 سۈپەت باشقۇرۇش سىستېمىسىدىن ئۆتتۇق، بىز ئەسلى ماتېرىيال پولات تاختىلاردىن باشلاپ سۈپەتنى كونترول قىلىمىز. سېتىش گۇرۇپپىمىز زاكازنى ئىشلەپچىقىرىش گۇرۇپپىسىغا يەتكۈزگەندە، شۇنىڭ بىلەن بىر ۋاقىتتا ئەسلى پولات تاختىدىن تارتىپ ئاخىرقى مەھسۇلاتنىڭ تەرەققىياتىغىچە بولغان سۈپەت تەكشۈرۈشىنى تەلەپ قىلىدۇ. بۇ بىزنىڭ مەھسۇلاتلىرىمىزنىڭ خېرىدارلارنىڭ تەلىپىگە ماس كېلىشىگە كاپالەتلىك قىلىدۇ.
شۇنىڭ بىلەن بىر ۋاقىتتا، بىزنىڭ بارلىق مەھسۇلاتلىرىمىز 2012-يىلدىن باشلاپ CE تەستىقىدىن ئۆتتى، شۇڭا بىز ياۋروپا بازىرىغا ئەركىن ئېكسپورت قىلالايمىز.
✧ ئىلگىرىكى تۈرلەر








