CR-300T ئادەتتىكى كەپشەرلەش ئايلانما ماشىنىسى
✧ كىرىش سۆز
1300 توننا يۈك كۆتۈرۈش ئىقتىدارىغا ئىگە كەپشەرلەش ئايلانما ماشىنىسى، بىر قوزغاتقۇچ ۋە بىر بوش قوزغاتقۇچنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ.
2. ئادەتتە بىز دىئامېتىرى 700 مىللىمېتىر، كەڭلىكى 300 مىللىمېتىر كېلىدىغان پولات چاقلارنى ئىشلىتىمىز، پولات ماتېرىياللىق روللىق چاقلارنى خاسلاشتۇرۇشقا بولىدۇ.
3. 2 * 5.5kw چاستوتا ئۆزگىرىشچان ماتور بىلەن، ئۇ ئايلىنىشنىڭ تېخىمۇ مۇقىم بولۇشىغا كاپالەتلىك قىلىدۇ.
4. ئەگەر پاراخوتلارنىڭ ئېكسېنسىتسىيىسى بولسا، بىز تورمۇز ماتورىنى ئىشلىتىپ ئايلىنىش مومېنتىنى ئاشۇرىمىز.
5. ئۆلچەملىك 300 توننا كەپشەرلەش ئايلانما ئۈسكۈنىسى، قاچىنىڭ دىئامېتىرى 8000 مىللىمېتىر، بىز يەنە ئاخىرقى ئىشلەتكۈچىنىڭ تەلىپىگە ئاساسەن چوڭراق چوڭلۇقتا خاسلاشتۇرالايمىز.
6. مۇقىم ئاساس، ماتورلۇق ھەرىكەت چاقلىرى ۋە ماس كېلىدىغان ئۆستۈرۈش لىنىيىلىرىنىڭ ھەممىسىنى Weldsuccess چەكلىك شىركىتىدىن سېتىۋالغىلى بولىدۇ.
✧ ئاساسلىق ئۆلچەم
| مودېل | CR-300 كەپشەرلەش رولىكى |
| يۈك سىغىمى | ئەڭ كۆپ بولغاندا 150 توننا*2 |
| تەڭشەش ئۇسۇلىنى | بولت تەڭشەش |
| گىدراۋلىك تەڭشەش | يۇقىرى/تۆۋەن |
| قاچا دىئامېتىرى | 1000~8000mm |
| ماتور كۈچى | 2*5.5kw |
| ساياھەت يولى | قۇلۇپ بىلەن قولدا سەپەر قىلىش |
| رولىكلىق چاقلار | PU |
| رول چوڭلۇقى | Ø700*300mm |
| توك بېسىمى | 380V±10% 50Hz 3 باسقۇچلۇق |
| كونترول سىستېمىسى | سىمسىز قول قۇتىسى |
| رەڭ | خاسلاشتۇرۇلغان |
| كاپالەت | بىر يىل |
| گۇۋاھنامە | CE |
✧ ئالاھىدىلىك
1. تۇرۇبا كەپشەرلەش رولىكلىرى مەھسۇلاتلىرىنىڭ تۆۋەندىكىدەك ئوخشىمىغان تۈرلىرى بار، مەسىلەن، ئۆزلۈكىدىن تەڭشىگىلى بولىدىغان، تەڭشىگىلى بولىدىغان، ماشىنا، ئېگىلىش ۋە سۈرۈلۈشكە قارشى تۇرۇش تۈرلىرى.
2. بۇ يۈرۈشلۈك ئەنئەنىۋى تۇرۇبا كەپشەرلەش رولىكلىرى تىرەكچىسى، زاپاس بۇراما تۆشۈكلىرى ياكى قوغۇشۇن بۇراما ئارقىلىق رولىكلارنىڭ مەركىزى ئارىلىقىنى تەڭشەش ئارقىلىق ھەر خىل دىئامېتىرلىق خىزمەتلەرگە ماسلىشالايدۇ.
3. ئوخشىمىغان قوللىنىشقا ئاساسەن، رولىك يۈزى ئۈچ خىل بولىدۇ، PU / رېزىنكا / پولات چاق.
4. تۇرۇبا كەپشەرلەش رولىكلىرى ئاساسلىقى تۇرۇبا كەپشەرلەش، باك روللىرىنى سىلىقلاش، ئايلاندۇرۇش رولىكلىرىنى بوياش ۋە سىلىندىرلىق رولىك قېپىنىڭ باك ئايلاندۇرۇش رولىكلىرىنى يىغىشتا ئىشلىتىلىدۇ.
5. تۇرۇبا كەپشەرلەش بۇراش رولىكى ماشىنىسى باشقا ئۈسكۈنىلەر بىلەن بىرلىكتە كونترول قىلالايدۇ.
✧ زاپاس زاپچاس ماركىسى
1. ئۆزگەرگۈچ چاستوتا قوزغاتقۇچ Danfoss / Schneider ماركىسىدىن.
2. ئايلىنىش ۋە يانتۇ يۆنىلىشلىك ماتورلار Invertek / ABB ماركىسى.
3. ئېلېكتر ئېلېمېنتلىرى Schneider ماركىسى.
بارلىق زاپاس زاپچاسلارنى ئاخىرقى ئىشلەتكۈچى يەرلىك بازاردا ئاسانلا ئالماشتۇرغىلى بولىدۇ.
✧ كونترول سىستېمىسى
1. ئايلىنىش سۈرئىتىنى كۆرسىتىش، ئالدىغا ئايلاندۇرۇش، ئارقىغا ئايلاندۇرۇش، ئۈستىگە ئېگىلىش، ئاستىغا ئېگىلىش، توك چىرىغى ۋە جىددىي توختىتىش ئىقتىدارلىرى بار يىراقتىن قول كونترول قۇتىسى.
2. ئاساسلىق ئېلېكتر ئىشكاپى، توك ئالماشتۇرۇش ئۈسكۈنىسى، توك چىرىغى، سىگنال، قايتا قوزغىتىش ۋە جىددىي توختىتىش ئىقتىدارلىرى بار.
3. ئايلىنىش يۆنىلىشىنى كونترول قىلىش ئۈچۈن پۇت پېدالى.
4. بىز يەنە ماشىنا گەۋدىسى تەرىپىگە يەنە بىر قوشۇمچە جىددىي توختىتىش كۇنۇپكىسىنى قوشتۇق، بۇ ھەر قانداق ۋەقە يۈز بەرگەندە ماشىنىنى تۇنجى قېتىم توختىتىشقا كاپالەتلىك قىلىدۇ.
5. ياۋروپا بازىرىغا CE تەستىقىدىن ئۆتكەن بارلىق كونترول سىستېمىمىز.
✧ ئىلگىرىكى تۈرلەر











