20 توننا كەپشەرلەش ئورنى
✧ كىرىش سۆز
20 توننىلىق كەپشەرلەش ئورنىتىش ئۈسكۈنىسى چوڭ ۋە ئېغىر ئىش پارچىلىرىنى ئورۇنلاشتۇرۇش ۋە ئايلاندۇرۇش ئۈچۈن كەپشەرلەش جەريانىدا ئىشلىتىلىدىغان ئېغىر تىپتىكى ئۈسكۈنە. ئۇ 20 مېترىك توننىغىچە بولغان ئىش پارچىلىرىنى بىر تەرەپ قىلىش ئۈچۈن لايىھەلەنگەن بولۇپ، كەپشەرلەش جەريانىدا مۇقىملىق، ھەرىكەتنى كونترول قىلىش ۋە ئېنىق ئورۇن بەلگىلەشنى تەمىنلەيدۇ.
20 توننىلىق كەپشەرلەش ئورنىتىغۇچنىڭ بىر قىسىم ئاساسلىق ئالاھىدىلىكلىرى ۋە ئالاھىدىلىكلىرى تۆۋەندىكىچە:
يۈك سىغىمى: بۇ ئورۇن بەلگىلىگۈچ ئەڭ چوڭ ئېغىرلىقى 20 مېترىك توننىلىق ئىش پارچىلىرىنى تىرەپ تۇرالايدۇ ۋە ئايلاندۇرالايدۇ. بۇ ئۇنى بېسىم قاچىلىرى، باكلار ۋە ئېغىر ماشىنا زاپچاسلىرى قاتارلىق چوڭ ۋە ئېغىر يۈك كۆتۈرۈشكە ئىشلىتىلىدىغان زاپچاسلارنى بىر تەرەپ قىلىشقا ماس كېلىدۇ.
چىداملىق قۇرۇلما: كەپشەرلەش ئورنىتىغۇچ ئېغىر يۈككە چىداملىق ماتېرىياللار ۋە پۇختا رامكا بىلەن ياسالغان بولۇپ، ئىشلەنگەن بۇيۇمنىڭ يۈكى ئاستىدا مۇقىملىق ۋە چىدامچانلىقنى كاپالەتلەندۈرىدۇ. بۇنىڭ ئىچىدە كۈچەيتىلگەن ئاساس، ئېغىر يۈككە چىداملىق ياستۇق ۋە يۇقىرى كۈچلۈك قۇرۇلما زاپچاسلىرى بار.
ئورۇن بەلگىلەش ئىقتىدارى: 20 توننىلىق كەپشەرلەش ئورۇن بەلگىلەش ئۈسكۈنىسى ئادەتتە ئېگىلىش، ئايلىنىش ۋە ئېگىزلىكنى تەڭشەش قاتارلىق ئىلغار ئورۇن بەلگىلەش ئىقتىدارلىرى بىلەن تەمىنلەيدۇ. بۇ تەڭشەشلەر ئىشلەنگەن بۇيۇمنىڭ ئەڭ ياخشى ئورنىنى بېكىتىشكە ياردەم بېرىپ، ئۈنۈملۈك ۋە ئېنىق كەپشەرلەشنى ئىشقا ئاشۇرىدۇ.
ئايلىنىش كونترولى: ئورۇن بەلگىلىگۈچ مەشغۇلاتچىلارنىڭ ئىشلەنگەن بۇيۇمنىڭ ئايلىنىش سۈرئىتى ۋە يۆنىلىشىنى ئېنىق كونترول قىلىشىغا يول قويىدىغان كونترول سىستېمىسى بىلەن تەمىنلەنگەن. بۇ پۈتكۈل جەرياندا مۇقىم ۋە بىردەك كەپشەرلەش سۈپىتىنى كاپالەتلەندۈرىدۇ.
بىخەتەرلىك ئىقتىدارلىرى: ئېغىر تىپتىكى كەپشەرلەش ئۈسكۈنىلىرى ئۈچۈن بىخەتەرلىك مۇھىم ئامىل. 20 توننىلىق كەپشەرلەش ئورنىتقۇچ ئارتۇق يۈكتىن ساقلىنىش، جىددىي توختىتىش مېخانىزمى ۋە مەشغۇلات جەريانىدا ئىشلەتكۈچى ۋە ئۈسكۈنىلەرنى قوغداش ئۈچۈن بىخەتەرلىك قۇلۇپلىرى قاتارلىق ئىقتىدارلارنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ.
ئىشەنچلىك توك مەنبەسى: كونكرېت لايىھەگە ئاساسەن، 20 توننىلىق كەپشەرلەش ئورنىتىغۇچ ئېغىر ماتېرىياللارنى ئايلاندۇرۇش ئۈچۈن زۆرۈر بولغان بۇراش كۈچى ۋە ئېنىقلىقنى تەمىنلەش ئۈچۈن گىدراۋلىك، ئېلېكترلىك ياكى بىرلەشتۈرۈلگەن سىستېمىلار ئارقىلىق ھەرىكەتلەندۈرۈلۈشى مۇمكىن.
20 توننىلىق كەپشەرلەش ئورنىتىش ئۈسكۈنىسى ئادەتتە كېمە ياساش، ئېغىر ماشىنا ئىشلەپچىقىرىش، بېسىملىق قاچىلارنى ياساش ۋە چوڭ تىپتىكى قۇرۇلۇش تۈرلىرى قاتارلىق كەسىپلەردە ئىشلىتىلىدۇ. ئۇ ئېغىر تىپتىكى زاپچاسلارنى ئۈنۈملۈك ۋە ئېنىق كەپشەرلەشنى ئىشقا ئاشۇرۇپ، ئىشلەپچىقىرىش ئۈنۈمى ۋە كەپشەرلەش سۈپىتىنى يۇقىرى كۆتۈرىدۇ.
✧ ئاساسلىق ئۆلچەم
| مودېل | AHVPE-20 |
| بۇرۇلۇش ئىقتىدارى | ئەڭ يۇقىرىسى 20000 كىلوگرام |
| ئۈستەلنىڭ دىئامېتىرى | 2000 مىللىمېتىر |
| مەركەز ئېگىزلىكىنى تەڭشەش | قولدا بولت / گىدراۋلىك |
| ئايلىنىش ماتورى | 4kw |
| ئايلىنىش سۈرئىتى | 0.02-0.2 ئايلىنىش/مىنۇت |
| ئېگىلىش ماتورى | 4 كىلوۋات |
| ئېگىلىش سۈرئىتى | 0.14rpm |
| ئېگىلىش بۇلۇڭى | 0~90° / 0~120° گرادۇس |
| ئەڭ چوڭ غەيرىي ئارىلىق | 200 مىللىمېتىر |
| ئەڭ چوڭ تارتىش كۈچى ئارىلىقى | 400 مىللىمېتىر |
| توك بېسىمى | 380V±10% 50Hz 3 باسقۇچلۇق |
| كونترول سىستېمىسى | يىراقتىن كونترول قىلىش 8m سىمى |
| رەڭ | خاسلاشتۇرۇلغان |
| كاپالەت | 1 يىل |
| تاللاشلار | كەپشەرلەش патрон |
| گورىزونتال ئۈستەل | |
| 3 ئوقلۇق گىدراۋلىك ئورۇن بەلگىلىگۈچ |
✧ زاپاس زاپچاس ماركىسى
خەلقئارالىق سودا ئۈچۈن، Weldsuccess شىركىتى كەپشەرلەش ئايلانما ئۈسكۈنىلىرىنىڭ ئۇزۇن مۇددەت ئىشلىتىلىشىگە كاپالەتلىك قىلىش ئۈچۈن بارلىق داڭلىق زاپچاسلار ماركىسىنى ئىشلىتىدۇ. ھەتتا بىر قانچە يىلدىن كېيىن بۇزۇلغان زاپچاسلارمۇ ئاخىرقى ئىشلەتكۈچى زاپاس زاپچاسلارنى يەرلىك بازاردا ئاسانلا ئالماشتۇرالايدۇ.
1. چاستوتا ئۆزگەرتكۈچ Damfoss ماركىسىدىن.
2. ماتور Invertek ياكى ABB ماركىسىدىن.
3. ئېلېكتر ئېلېمېنتلىرى Schneider ماركىسى.
✧ كونترول سىستېمىسى
1. ئادەتتە قولدا كونترول قىلىش قۇتىسى ۋە پۇت ئالماشتۇرغۇچ بىلەن كەپشەرلەش ئورنى.
2. بىر قوللۇق قۇتا ئارقىلىق، خىزمەتچى ئالدىغا ئايلىنىش، ئارقىغا ئايلىنىش، جىددىي توختىتىش ئىقتىدارلىرىنى كونترول قىلالايدۇ، شۇنداقلا ئايلىنىش سۈرئىتى كۆرسىتىش ئېكرانى ۋە توك چىرىغىغا ئىگە.
3. بارلىق كەپشەرلەش پوزىتسىيىسى ئېلېكترلىك ئىشكاپلىرى Weldsuccess چەكلىك شىركىتى تەرىپىدىن ئۆزى ئىشلەنگەن. ئاساسلىق ئېلېكتر ئېلېمېنتلىرىنىڭ ھەممىسى Schneider دىن.
4. بەزىدە بىز PLC كونترول سىستېمىسى ۋە RV سۈرئەت ئۆزگەرتكۈچ قۇتىلىرى بىلەن كەپشەرلەش ئورنىنى ئۆزگەرتتۇق، بۇلارنى روبوت بىلەن بىرلىكتە ئىشلەتكىلى بولىدۇ.
✧ ئىشلەپچىقىرىش ئىلگىرىلىشى
WELDSUCCESS شىركىتى ئىشلەپچىقارغۇچى سۈپىتىدە، بىز ئەسلى پولات تاختىلارنى كېسىش، كەپشەرلەش، مېخانىكىلىق بىر تەرەپ قىلىش، تۆشۈك ئېچىش، يىغىش، بوياش ۋە ئاخىرقى سىناق قىلىش قاتارلىق ئۇسۇللار ئارقىلىق كەپشەرلەش ئايلانما ئۈسكۈنىلىرىنى ئىشلەپچىقىرىمىز.
بۇ ئۇسۇل ئارقىلىق، بىز ISO 9001:2015 سۈپەت باشقۇرۇش سىستېمىمىز بويىچە بارلىق ئىشلەپچىقىرىش جەريانلىرىنى كونترول قىلىمىز. شۇنداقلا خېرىدارلىرىمىزنىڭ يۇقىرى سۈپەتلىك مەھسۇلاتلارغا ئېرىشىشىگە كاپالەتلىك قىلىمىز.
✧ ئىلگىرىكى تۈرلەر







